Du är här: Start/Kommun & Politik/Kontakt/Kommunledningen

Kommunledningen


Ann Willsund

Kommundirektör
ann.willsund@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 11

 

Charlotta Rasmusson

HR- och administrativ chef / Ställföreträdande kommundirektör
charlotta.rasmusson@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 54

 

Åsa Bejvall

Ekonomichef
asa.bejvall@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 35

 

Kim Ahlqvist

Kommunikationschef och digital strateg
kim.ahlqvist@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 22

 

Daniel Jonsson

Samhällsbyggnadschef
daniel.jonsson@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 40

 

Ann-Katrin Ståhl

Verksamhetsområdeschef social omsorg
ann-katrin.stahl@morbylanga.se
Tfn: 0485-473 50

 

David Idermark

Verksamhetsområdeschef barn och ungdom
david.idermark@morbylanga.se
Tfn: 0485-471 13

 

Eleonor Rosenqvist

Kultur- och fritidschef
eleonor.rosenqvist@morbylanga.se
Tfn: 0485-472 93


Sidan uppdaterad 10 april 2019 Kommentera sidan