Ekonomi

Kommentera sidan

Din kommentar kommer att skickas till webbredaktionen.

Fält markerade med * måste fyllas i.

4CVT
 

Åsa Bejvall

Ekonomichef
Övergripande, budget, bokslut, finansiering, investeringar, intern kontroll
asa.bejvall@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 35


Controller

Jimmy Huynh

Vikarie Controller Kultur och tillväxtnämnden
jimmy.huynh@morbylanga.se
Tfn: 0485-476 23

Achim Lang (föräldraledig)

Controller Kultur och tillväxtnämnden

Emelie Köppen

Controller Samhällsbyggnadsnämnden
emelie.koppen@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 67

Jonna Åberg

Controller Utbildningsnämnden
jonna.aberg@morbylanga.se
Tfn: 0485-476 21

Anette Johansson

Controller Socialnämnden
anette.johansson2@morbylanga.se
Tfn: 0485-478 11

Andreas Norman

Vikarie Controller Kommunstyrelsen
andreas.norman@morbylanga.se
Tfn: 0485-471 16

Torun Wahlby (föräldraledig)

Controller Kommunstyrelsen


Upphandling

Sara Malmgren

Ekonom - Central inköpssamordnare, försäkringar,Ölands kommunalförbund
sara.malmgren@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 77


Fakturafrågor

Matti Idensjö

Redovisningsekonom - Anläggningsreskontra, löpande redovisning Ölands kommunalförbund
matti.idensjo@morbylanga.se
Tfn: 0485-478 43

Therese Engman

Ekonomiassistent - Leverantörsreskontra, kundreskontra
therese.engman@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 60


Ekonomi Övrigt

Mika Ideström

Ekonomiassistent - Kassarapporter, krav, dagbokföring, moms
mika.idestrom@morbylanga.se
Tfn: 0485-470 38

Anette Flink

Redovisningsekonom - Fakturahantering, stiftelser
anette.flink@morbylanga.se
Tfn: 0485-474 27

Sidan uppdaterad 9 september 2019 Kommentera sidan